Agnieszka Borek

  a.borek@eraewaluacji.pl
  certyfikowana trenerka, nauczycielka, socjolożka, badaczka edukacji. Superwizorka szkoleń dla blisko 30 tys. dyrektorów i nauczycieli, realizowanych w ramach projektu nadzoru pedagogicznego. Ekspertka ds. metodologii badań w zespole Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Systemu Ewaluacji Oświaty. Współzałożycielka Akademii Młodych w Lesznie koło Błonia – innowacyjnej szkoły podstawowej i gimnazjum. Aktywna członkini ogólnopolskich i lokalnych organizacji pozarządowych, które stawiają sobie za cel wypracowywanie i upowszechnianie nowatorskich i efektywnych rozwiązań służących dobrej edukacji dzieci i dorosłych.

  Tomasz Kochan

  t.kochan@eraewaluacji.pl
  Specjalista do spraw badań społecznych. Absolwent Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych „STOP”. Trener w projekcie systemowym: Program Wzmocnienia Efektywności Systemu Nadzoru Pedagogicznego i Oceny Jakości Pracy Szkoły. Opiekun szkół we wdrażaniu zmian. Działa w Stowarzyszeniu „Cztery Krajobrazy", którego głównym celem jest rozwój lokalnej społeczności przez działania kulturalne oraz edukacyjne.

  Karolina Sobczyk

  k.sobczyk@eraewaluacji.pl
  Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji UKSW, kierunek administracja. Zajmuje się koordynacją szkoleń w ramach projektu „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły, etap 3 . Interesuje się prawem. Uwielbia podróżować.

  Monika Borek

  m.borek@eraewaluacji.pl
  Absolwentka Szkoły Wyższej im B. Jańskiego kierunek zarządzanie i marketing – zarzadzanie projektami. Na co dzień koordynatorka merytoryczna szkoleń realizowanych przez Erę Ewaluacji w projekcie realizowanym w ramach projektu „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły. Gdy odzywa się w niej „dusza artystyczna” fotografuje, maluje i projektuje.